תוכנות לעסקים

תוכנות לעסקים – אילו תוכנות מעולות ניתן למצוא?

כיום ישנן שלוש תוכנות מובילות לעסקים המתמחות בניהול הארגון, ניהול מלאי וחשוב מכל: הנהלת חשבונות. תוכנות העסקים המומלצות הן פריורטי, זום וקוויקבוקס. אבל מה הן אותן תוכנות ומה הופך אותן לאטרקטיביות לארגונים ועסקים? התשובות בהמשך.

תוכנת פריורטי – תוכנת פריורטי היא תוכנה ממוחשבת התומכת בצורה חכמה וקלה לתפעול, בכל היחידות והפעילויות העסקיות של הארגון. התוכנה נחשבת לאחת התוכנות הטובות שקיימות לעסקים, וזאת מפני שהיא מנהלת בצורה כוללת ויעילה את כל הפעולות המתבצעות בארגון ובארגונים בהם קיימת התוכנה. באמצעות פריורטי, שהיא תוכנה בולטת התחום הנהלת החשבונות – אין צורך בתוכנות נוספות המכבידות על ניהול נכון ומעמיסות על המערכת.

עוד יתרון של התוכנה שהופך אותה פופולארית במיוחד, היא מערכת מודולים חכמה המאפשרת שליטה וסנכרון בין כל עובדי המשרד. השליטה נעשית מעובדי הקו עד לעובדי המטה, ובעזרת התוכנה ניתן לדעת מה מצבו המדויק של המלאי, לקבל מידע על שינויים במלאי, לנהל חשבונות בקלות, לבצע עסקאות, ולנהל מגוון ממשקים בארגון.

אחד היתרונות הבולטים של תוכנת פריורטי היא הריכוזיות שהתוכנה מאפשרת לארגון. התוכנה מאחדת את כלל האלמנטים העסקיים, מגדירה מודולים ונותנת כלים שמקלים על חיי העובדים והמנהלים בארגון.

למודלים בתוכנה קיים מסד נתונים משותף שמסייע לעבודה אחידה של כל יחידות הארגון, ובכך מייצר תוצאה של עבודה ללא טעויות, מסונכרנת ומדויקת.

באמצעות פריורטי העובדים והמנהלים בארגון מקבלים מידע ישיר עם שינויים וניהול טוב יותר של המחלקות השונות.

תוכנת זום – זום היא תוכנה מבית פריורטי והיא בעלת תוכנות דומות לתוכנת האם, רק שהיא מתאימה לעסקים קטנים ובינוניים ופחות לארגונים גדולים. התוכנה נחשבת ידידותית ביותר בכל הנוגע לניהול עסקים, ניהול  מלאי, משרד, והנהלת חשבונות.

בנוסף, שימוש בתוכנת זום מאפשר התייעלות של העסק, בעיקר בתחום הפיננסים, ותוכנת הנהלת חשבונות קלה למשתמש. עוד חשוב לדעת כי התוכנה מכילה מודולים מסוג ERP  או CRM. והיא מאפשרת גישה לעובדים הזקוקים לה, עם ניהול מסודר יותר של העסק וסנכרון בין המחלקות השונות.

בנוסף תוכנת זום מציגה מספר מאפיינים ההופכים אותה לאטרקטיבית ומושכת יותר בקרב בעלי עסקים ומנהלים. התוכנה מאפשרת נוחות בהפעלה עם ממשק אינטואיטיבי, יכולת שימוש בתוכנה ללא ידע רב במחשבים, שרות נוח ותמיכה, עם תחזוקה פשוטה ונוחה.

תוכנת Quickbooks  – תוכנה זאת  נוצרה בעיקר על מנת לסייע למנהלי חברות רבות להתמודד בצורה נוחה ומסודרת עם דוחות הנהלת החשבונות שלהם בארץ ובחו"ל. התוכנה מיוצרת במספר מהדורות והיא מתאימה לגרסאות Microsoft ' Windows  ו-Apple Mac –

תוכנת Quickbooks  מסייעת לחברות סטארט אפ וחברות הייטק להתנהל באגף החשבונות שלהם בצורה טובה יותר בעיקר בכל הנוגע לדוחות ולתשלומי מיסים. החברה מסייעת גם למי שמבצע התקשרות עם ספקים מארצות הברית ואירופה ומתן דוחות לרשויות בארץ ובחו"ל.

בנוסף, מסייעת התוכנה לדיווח תקופתי לרשויות המס הרלוונטיות תוך הכנת הדוחות הכספיים, וניתוח הדוחות הכספיים באמצעות פרמטרים שונים. באמצעות התוכנה ניתן לספק דוחות מס בצורה קלה יותר מפני להבין יותר מידי בתחום הכספים והנהלת החשבונות.

התאמת התוכנות

כדי להבין איזה תוכנה מתאימה לכם מכל – חשוב לחקור עוד על כל תוכנה, לנסות אותה, ולהבין מה גודל העסק שלכם ואיזו תוכנה מתאימה לכם ביותר