פריורטי וזום

פריורטי וזום – שתי תוכנות ששינו את פני העסקים

פריורטי וזום הן שתי תוכנות לעסקים ששתיהן הושקו על ידי חברה אחת. כאשר פריורטי היא תוכנה שהותאמה לארגונים גדולים והיא פועלת בטכנולוגית הERP. זום היא תוכנה הדומה מאד לפריורטי וממשק הנתונים שלה זהה, אך היא מתאימה לעסקים קטנים ובינוניים. שתי התוכנות מתאימות גם לניהול חשבונות וגם לניהול כולל של הארגון או העסק בכל אגפיו. אז מה ההבדלים בין שתי התוכנות?  

פריורטי לעסקים

פריורטי שיוסדה לפני 30 שנה, היא תוכנה שנבנתה למען ארגונים גדולים גדולים והיא נחשבת קצת יותר נגישה מתוכנת זום. בתוכנת פריוקטי אין הגבלת משתמשים, ניתן להוסיף מודולים לפי הצורך, אפשר לפתח את המערכת ולבצע בה התאמות ושדרוגים, והיא מאפשרת קריאות שירות בכל הנוגע לשירות לקוחות וניהול פרויקטים בצורה קלה.

כיום ,בתוכנת פריורטי שמשמשת כמערכת מידע לארגונים גדולים ומסייעת בניהול תהליכים, ישנם למעלה מ8000 משתמשים ברחבי הארץ בין הארגונים מרכזים לוגיסטיים, חברות תעופה, רשתות מזון, מפעלים, ועוד.

המערכת היא אחת המערכות הנפוצות ביותר, ולה ממשק אינטרנטי שבאמצעותה מנהלים ועובדים יכולים לפעול במערכת מכל מקום.

המערכת נחשבת מאד נגישה וקלה לשימוש והטמעה, וניתן לנהל בזכותה כספים, מכירות, שירות לקוחות, מלאי ורכש, חשבונות, ומשרד. בנוסף בשנים האחרונות נוסף שדרוג מיוחד למערכת המאפשר לעבוד בה מסמארטפונים וטאבלטים. כך שהיא מתאימה עצמה בכל זמן לעולם הדינאמי.

עוד יתרון במערכת פריורטי הוא שירות ותמיכה הניתנים בכל זמן על ידי טכנאים ומטמיעים. פריורטי מאשרת תמיכה לעובדים הזקוקים להנחיות, סיוע ותמיכה בכל הנוגע לתפעול המערכת.

זום לעסקים

 נתחיל עם התכונות של מערכת זום לעסקים. תוכנה זאת נחשבת אחת התוכנות הפופולאריות לעסקים קטנים והיא מסייעת לניהול שוטף של העסק בצורה קלה וידידותית. התוכנה, טובה ככל  שתהיה, כוללת כמה מגבלות שלא קיימות בפריורטי: המערכת ניתנת לשימוש של עד 10 אנשים בלבד, במערכת לא ניתן להוסיף מודולים כמו בפריורטי, ולאחר התקנת המערכת והטמעתה המערכת הופכת לסגורה ולא ניתן לבצע בה התאמות, או מודולים רצויים.

חשוב לדעת!

המומחים של חברת פריורטי ממליצים לבעלי עסקים קטנים של עד 10 אנשים, להתחיל ולנהל את העסק באמצעות תוכנת זום ולאחר מכן, אם העסק גדל לעבור לתוכנה פריורטי.

מדוע כדאי לעסקים קטנים להתחיל לעבוד עם מערכת זום?

תוכנת זום, נותנת מענה לעסקים קטנים והיא מאגדת את תחומי המשרד בכל הקשור להנהלת חשבונות, ניהול המשרד ניהול מלאי ועוד. אחת הסיבות להתחיל בעסק קטן עם תוכנת זום הוא היכולות לעבור בעתיד לאחר שהעסק יגדל לתוכנת פריורטי. המעבר בין התוכנות קל ומהיר וחוץ מרישיון ועדכון –  אין צורך במעבר קיצוני לתוכנה אחרת.

תוכנת זום, הידועה בשמה 'פריורטי זום' היא תוכנה שמספקת מגוון פתרונות לעסקים קטנים, ודרכה ניתן לנהל: כספים, מלאי, מכירות, ולבצע עימה ניהול קשרי לקוחות

גם בנושא תמיכה, זום מאפשרת מוקדי תמיכה לכל מנהל או עובד שנתקל בבעיות בשימוש בתוכנה, אך עם זאת חשוב לציין שמערכת זום היא מערכת קלה מאד להבנה, פשוטה לתפעול וידידותית למשתמש.