פריורטי הדרכה

תוכנת פריורטי, כיצד מקבלים הדרכה?

תוכנת פריורטי היא תוכנה שהפכה לפופולארית בעשרים שנה האחרונות. התוכנה משמשת תוכנת ענק לארגונים רבים, שחיפשו אחר תוכנה שתכלול את כל המחלקות בארגון, תסייע במלאי, תהווה תוכנה להנהלת חשבונות, תסנכרן בין העובדים ותנהל את הארגון באופן שוטף בכל הנוגע לסחורה, מלאי תזוזות של מלאי, ניהול משרד וניהול חשבונות.

מכיוון שפריורטי נפוצה מאד, מנהלים רבים רוצים הדרכה. פריורטי, שנחשבת תוכנה קלה מאפשרת מספר דרכים להבין אותה טוב יותר:

הטמעת המערכת

בארגונים גדולים וגם בינוניים בהם מותקנת תוכנת פריורטי, ישנה הטמעה כוללת של המערכת בארגון. ברכישת התוכנה, מגיע מטמיע של פריורטי שדואג לכך שכל עובדי הארגון יבינו את התוכנה וידעו כיצד להתנהל עימה.

אותו מטמיע מערכות, נשאר לעיתים לעבוד כטכנאי ומטמיע של פריורטי בארגון עצמו, והוא נמצא שם לכל תקלה או שאלה.

הדרכת פריורטי באמצעות האינטרנט

משום שפריורטי כה נפוצה, כיום ניתן למצוא סרטוני הדרכה באינטרנט והסברים כתובים על המערכת וניהולה. אם אין לכם מטמיע או טכנאי שנמצא עמכם בארגון, תוכלו לגשת אל הסרטונים ולחקור את המערכת ואת הוראות ההפעלה והשימוש. ההוראות וההפעלה קלים במיוחד.

הדרכה של מנהל חשבונות

עוד יתרון של פריורטי הוא שמנהלי חשבונות רבים משתמשים בתוכנה ומסונכרנים עם הארגונים בכל הנוגע לניהול החשבונות דרך התוכנה. בצורה זאת ניתן לקבל הדרכה וסיוע גם ממנהלי חשבונות המשתמשים בתוכנה זאת.

תמיכה טכנית

עוד דרך לקבל שירות והדרכה הוא דרך התמיכה הטכנית של חברת פריורטי. באמצעות התמיכה הטכנית ניתן לשאול שאלות, להתמודד עם קושי התוכנה, ולקבל שירות תיקונים ושדרוגים מהתוכנה.

קורס פריורטי

מלבד התמיכה שהזכרנו, כיום אנשים רבים יוצאים לקורס פריורטי על מנת ללמוד את התוכנה הפופולארית. הקורס מתאים בעיקר למנהלי חשבונות ומנהלי מלאי, שרוצים להבין וללמוד טוב יותר את התוכנה על מנת להתברג ולעבוד עם ארגונים גדולים.

מדוע חשוב לקחת קורס פריורטי?

כיום, חלק מדרישות בסיס להעסקה הן ידיעת תוכנת פריורטי. מנהלי משאבי אנוש רבים מעוניינים לשכור אנשים שכבר בקיאים בתוכנה ולשלבם בארגון במהירות. לכן, יותר ויותר אנשים הבינו כי קורס פריוטי יכול להשתלם לטווח הקרוב והרחוק.

האם תוכנת פריורטי פשוטה לשימוש?

אחת התכונות החשובות של התוכנה, היא הפשטות בשימוש שהיא מקנה. התוכנה מתאימה לעובדים מכל המחלקות, והיא תוכנתה במיוחד בצורה שגם מי שאינו אשף מחשבים – יוכל לתפעל ולהשתמש בה.

בנוסף, המערכת המסונכרנת עם שאר העובדים, משמשת דרק נפלאה להכיר את התוכנה בצורה קלה, וגם אם ישנן טעויות הן ניתנות לתיקון.

למי מתאימה התוכנה?

תוכנה פריורטי היא תוכנה שתוכנתה למען אירגוניים גדולים. משום שבארגונים רבים ישנן הרבה מחלקות התוכנה מאגדת את כולם תחת קורת גג אחד, תוך שימוש במודולים חכמים. בנוסף התוכנה פופולארית בשל תוכנת הנהלת החשבונות היעילה שלה, שבגינה לא צריך לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות נוספת או להכביד על המערכת עם תוכנות נוספות שמבלבלות ומעקבות את העבודה.

מה העלות של הדרכה? פריורטי מדריכה בחינם…

בכל הנוגע להדרכה ותמיכה, פריורטי נותנת תמיכה בחינם, כמו גם הסרטונים שבהם ניתן לצפות ולהבין טוב יותר את המערכת. במקרה של מטמיע הנמצא בחברה – בדרך כלל מדובר בעובד חיצוני, אך הדבר משתנה מחברה לחברה.